Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgililer gününe özel pırlanta modeller
#1
Kadınlar için pırlanta takıların yeri her zaman çok başka ve özeldir. En değerli takılar olarak bilinen pırlanta artık son dönemlerde farklı tasarımları ile gündelik yaşantımıza kadar girmiş durumdadır. Birçok kadın hem sosyal yaşantısında hem de iş hayatında pırlanta takılar kullanmakta ve şıklığından hiçbir zaman ödün vermeyeceğini herkese göstermektedir. 
Çoğu kadın pırlanta takıları tek tek kullanmayı tercih ederken, bütünlüğe önem veren kadınlar bu ürünleri set halinde kullanmayı seçmektedirler. Pırlanta setler küpe, kolye, bileklik ve yüzüklerden oluşabilen modellerdir. Bazen pırlanta set tercihlerinde yüzükler ayrı olarak alınsa da en az üç pırlanta parçadan oluşan tüm takılar set olarak anılmaktadır.
Pırlanta setler her bir parçanın birbiri ile takım olduğu ürünlerdir. Eğer pırlanta baget set satın almak istiyorsanız bunun için aynı baget kesim taş ile hazırlanmış olan pırlanta baget kolye, pırlanta baget küpe ve pırlanta baget bileklik seçimi yapabilirsiniz. Eğer bütünlüğü tam olsun istiyorsanız buna ilave olarak pırlanta baget yüzük ekleyebilirsiniz.   
Özel gün ve gecelerde şık elbiselerinizi her zaman çık bir pırlanta set ile tamamlamak en doğru adım olacaktır. İsterseniz safir taşlardan hazırlanmış olan tüm parçaları takım haline getirebilirsiniz. Zümrüt taşlarla pırlantanın muhteşem uyumu ile yaratılan tüm ürünleri takım olarak satın alabilir ve set yapabilirsiniz. Yakut taşlar set olarak kullanıldığında vermiş olduğu etkiyi daha çok güçlendirmek ve göz alıcı hale getirmektedir. 
Pırlanta setlerin en güzel yanı hem bir bütünlük sağlaması ve çok daha göz dolduruyor olması, hem de parça parça satın alarak zamanla set haline getirebiliyor olmanızdır. Pırlanta parçalarda üretilen tüm ürünler devamlılığı olan tasarımlardır. Bu nedenle zamanla satın alacağınız farklı parçalardan en şık pırlanta setleri oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte set olarak kullanmak istediğiniz takımların bütçesi size bağlı olarak değişmektedir. İsterseniz sadece iki parçalı bir set tercih edebilirken, imkanınız müsaitse 4 parçadan oluşan tam bir pırlanta setin de sahibi olabilirsiniz.
Pırlanta setler farklı tasarımları ve muhteşem fiyatlarıyla her kadının sahip olması gereken en şık ve en özel takılar arasında yer almaktadır.  
 
KAYNAK : https://www.e-selendi.com/degerli-ve-bir...elleri/47/
 
KAYNAK 2 : https://kilithaber.com.tr/pirlanta-fante...yor-12484/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi