Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belgelendirme , ISO 14001 , CE belgesi
#1
Belgelendirme Danışmanlık
[Resim: logo.png]
Belge danışmanlığı konusunda sizlere en iyi desteği verebiliyoruz. Belgelendirme alanında eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. 
Şirketimiz her ölçekte firmaya danışmanlık desteği vermeye devam ediyor. Belge yöntemi konusunda gerekli alt yapıları sağlayarak, en uygun süre ve maliyetlerle beklentilerinizi karşılıyoruz. ISO Belgesi tüm dünya üzerinde geçerliliği bulunan kalite belgelerinden bir tanesidir. ISO 14001  almayı düşünen firmalara ISO 9001 danışmanlığı hizmetleri sunabiliriz.
[Resim: ISO-20000-300x150.jpg]
CE Belgesi
CE belgesi Avrupa Birliği’nde uyulması mecburi olan ürün kalite standartlarından bir tanesidir. Bu kapsama giren ve Avrupa Birliği üye ülkelerin tamamı ürünlerinde bu işareti bulundurması gerekir. İmal edilecek ürünlerin Avrupa ülkeleri içerisinde serbestçe dolaşabilmeleri için pasaport görevi üstlenir. CE Belgesi danışmanlığı konusunda tüm detayları bizlerden alabilirsiniz. Yılların getirdiği tecrübe ile belge işlemleriniz kısa sürede tamamlanır. Belge uzmanlarımız ve avukatlarımız ile başvurularınızı hemen işleme alıyoruz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu iyi biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Belge danışmanlığı konusunda merak ettiğiniz tüm soruları internet adresimizden bizlere sorabilirsiniz.
 
 
https://www.tqa.com.tr
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi