Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursa Beyaz Eşya Servisi
#1
Bursa Beyaz Eşya Servisi
 
Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar, düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Eğer bakım yapılmazsa, beyaz eşyalarda işlev kaybı görülebilir. Bu durumlarda bulaşık makineniz, bulaşıklardaki kiri çıkartmayabilir ya da kıyafetleriniz düzgün bir şekilde yıkanmayabilir. Bu sorunların önüne geçebilmek adına, Bursa Osmangazi beyaz eşya servisi size destek vermektedir. 7/24 teknik destek imkanı sayesinde sizler de arızalanan beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz.
 
Osmangazi Beyaz Eşya Servisi
 
Beyaz eşya servisleri, makinelerde ya da buzdolaplarındaki arızları gidermek adına verilen hizmetlerin bütünüdür. Bu hizmetler arasında sadece arıza onarımı yoktur. Aynı zamanda periyodik bakım hizmetleri de Bursa beyaz eşya servisi hizmetleri içerisine girmektedir. Makinelerinizin düzenli olarak bakımı yapıldığı zaman hem kullanım ömrü uzayacak hem de daha verimli çalışacaktır. Bu nedenle sadece bozulan eşyalarda değil, uzun zaman bakım yapılmamış eşyalarda da beyaz eşya servis desteği gerekmektedir.
 
Beyaz Eşya Servis Fiyatları
 
Bursa beyaz eşya servisi fiyatları konusunda net bir rakam söylememiz ne yazık ki mümkün değildir. Öncelikle söz konusu olan beyaz eşyanın incelenmesi gerekmektedir. Bu sayede parça değişimi mi yapılacak yoksa başka bir sorun mu söz konusu tespit edilebilir. Tespit edilen sorun sonrasında gerekli işçilik ve parça için bir fiyat teklifi sunulur. Bu teklif kabul edildiğinde beyaz eşyanız sorunsuz bir şekilde onarılır ve en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilir.
 
Beyaz eşya servisi fiyatlarından yakınanlara şöyle bir örnek verelim. Diyelim ki kabaca 3 bin liralık bir beyaz eşyanız var. Eğer bu eşyanın yine farazi 300 liralık düzenli bakım masrafı olsun. Eğer bu bakımı zamanında yapmazsanız, ileride çok daha yüksek miktarlara parça değişimi ya da makine değişimi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle beyaz eşya servis fiyatları konusunda her zaman uzun vadeli düşünmek ve eşyanızın ömrünü uzatıcı eylemler yapmak yararınıza olacaktır.
 
Osmangazi Buzdolabı Tamircisi
 
Buzdolapları, sıklıkla arızaya konu olan beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Zira bu beyaz eşyalar yüksek bir enerjiyle çalışmakta ve ek olarak sürekli faaliyet göstermektedir. Bir an bile dinlenmeyen buzdolapları, zamanla soğutucu ayarlarında bozulmalar gösterebilir ya da ışık sorunları yaratabilir. Bu gibi durumlarda ilk olarak Osmangazi buzdolabı tamircisi telefon numarası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer geç kalırsanız hem beyaz eşyanız tamamıyla bozulabilir hem de daha yüksek tamir masraflarını yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.
 
Bursa buzdolabı tamircisi telefon numarası ile iletişime geçtiğinizde, iletişim kaydı alınır ve eşyanın güncel durumu hakkında bilgi sahibi olunur. Daha sonrasında ekipler olayı söz konusu olduğu eve giderek eşya üzerinde incelemelerde bulunur. Arızanın ya da bakımın durumuna göre eşya evde kısa bir süre içerisinde tamir edilir. Eğer ek bir parçaya gerek duyuluyorsa, bu durumda fiyat teklifi sunulur ve parça hakkındaki bilgiler verilir. Kabul edilen teklif sonrasında parça değiştirilir ve beyaz eşya sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
 
Bursa beyaz eşya tamircisi iletişim numarası ile iletişime geçtiğinizde, yukarıdaki durumun aynısı ya da bir benzeri yaşanacaktır. Ekipler gelene kadar beyaz eşyaya herhangi bir müdahalede bulunmamaya ve eşyayı çalıştırmamaya özen gösterin. Eğer bu gibi durumlarda eşyanızı çalıştırmaya devam ederseniz, kalıcı sorunlar yaşanabilir ve bu durumda tamir masrafları artabilir.
 
Bursa’nın her yerine verdiğimiz hizmeti dilerseniz sizin evinize de sunabiliriz. Yapmanız gereken sadece telefon numaraları ya da web sitesi aracılığıyla bizimle iletişime geçmek. Kaydınız oluşturulduktan sonra en kısa süre içerisinde tarafımızda bilgilendirilecek ve destek alacaksınız. Böylece beyaz eşya ve buzdolabı arıza konusunda sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi