Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flört yazışmaları
#1
Gözümüzü Açtıktan Kapatana Dek Aktif: Whatsapp Sohbetleri
 
Yeni bir güne gözünü açtığınız ilk andan itibaren hangi uygulamaya girdiğinizi bir düşünün. Whatsapp değil mi? Kimimiz mesajlarımıza cevap vermek için giriyoruz, kimimiz de son görülmesi açık dostu düşmanı stalklamak için. Hangi konuda olursa olsun, Whatsapp mutlaka gün içerisinde en çok kullanılan uygulama haline geliyor. flört yazışmaları
 
Whatsapp arkadaş grupları gün içerisinde en çok zaman geçirdiğimiz sohbetlerin başında geliyor. Küçük bir nefes almak için bile buradaki sohbetleri okumamız yeterli oluyor. Özellikle whatsapp arkadaş gruplarının isimleri en çok dikkat çekici şeylerden biri oluyor. “Belalı Kızlar” grup isimlerinden tutun, “Kurtlar Vadisi” grup isimlerine kadar birçok farklı yaratıcı başlık önümüze çıkıyor. Grupların isimlerinden çok, bünyesinde konuşulan konular daha eğlenceli oluyor. Ses kayıtlarından tutun, değişik filtrelenmiş fotoğraflara kadar dünyanın eğlencesi bu gruplarda dönüyor, bizden söylemesi!
 
Whatsapp grupları kategorisinde en çok karşımıza çıkanların bir diğeri aile grupları oluyor. Özellikle aile Whatsapp grupları isimleriyle bile yeterli mizah seviyesini karşılıyor. “Yedi Sülale” grup isminden tutun, “İyigiller” isimlerine kadar bu gözler neler gördü!
 
Özellikle aile gruplarında bir babaanne ya da anneanne üyesi oluyor. Belirli zamanlarda bu grup üyesinin sözlü ithamlarına ya da inanılmaz sevgi gösterilerine denk gelebiliyorsun… Şikâyetimiz var mı? Yok tabii ki, aile her şeydir!
 
Whatsapp’ın olmazsa olmaz gruplarından bir diğerini de Whatsapp iş grupları oluşturuyor. İş dahilinde ve iş dışında ne varsa o grupta dönüyor. Çıksan çıkamazsın, sessize alamazsın, baksan bir türlü, bakmasan bir türlü gruplar vardır ya, işte bu tam da ondan! Kolaylıklar dileriz. flört yazışmaları
 
Son olarak Whatsapp’ta olmazsa olmazlardan bir tanesi de whatsapp okul ve sınıf grupları oluyor. Fakat genelde bu okul grupları tek bünyede kalmayıp kendi içerisinde ikiye üçe beşe bölünerek alternatif olarak çoğalıyor. Genel okul Whatsapp gruplarında birkaç hoca olduğu için kimse çok rahat davranamıyor fakat mutlaka bir tane inek öğrenci oluyor. Bir de fedakâr öğrenci oluyor ki, onun hakkı ödenmez. Evet, alternatif gruplara not atan arkadaştan bahsediyorum. Senin aldığın dua kimsede yoktur!
 
Günümüzde tanıştığımız herkese ilk olarak telefon numaramızı veriyoruz ve haliyle ilk olarak Whatsapp üzerinden konuşmalarımız başlıyor. Özellikle Whatsapp’tan yürüme konuları burada tam olarak burada devreye giriyor. Whatsapp’ta sohbet konusu açmak bile artık bir sanat haline gelmişken, yürümek bile bir ipte oynayan cambaz misali içimizi titretiyor! Biz de sizlerle Whatsapp üzerinden yürüme taktikleri ile ilgili konuşmak istiyoruz!
 
En kaba tabiriyle;
 
Whatsapp’tan Nasıl Yürünür?
 
Kendinize Güvenin
 
Elbette her konuda olduğu gibi bu konuda da kendinize güvenmek sizi amacınıza ulaştıran ilk basamaklardan biri olacak. Kendinize güvenin, güvenli cümleler kurun ve çok değerli olduğunuzu unutmayın.
 
Değer Verin
 
Kendiniz değerli olduğunuz kadar karşı tarafın da değerli olduğunu unutmayın ve oldukça kibar davranmaya çalışın. İlk izlenim daima önem taşır!
 
Yavaş Hareket Edin
 
Yürüyoruz diye dere tepe düz gidecek değiliz ya! Sakin sakin ve gerektiği gibi mantıklı hareket edin. Yavaş ve nazik yaklaşımınız ilk izlenim açısından olumlu olacaktır.
 
Ortak Konuları Bulun
 
Yürümekte olduğunuz kişinin sosyal medya hesaplarında mutlaka stalk yaptığınızı biliyoruz. Ortak takip ettiğiniz kanallardan ve beğenilerden birkaç ortak konunuza erişip, onlardan bahsedin. Eh araştırma yaptığınız biraz da belli olsun değil mi?
 
Az Olsun, Öz Olsun
 
Konuşmayı devam ettirmek için sürekli konu açmaya çalışmayın. Doğru konuyu bulun ve hedefe bir nokta atışı gerçekleştirin. Kazanan siz olacaksınız!
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi